الکتروموتور مقالات مرتبط

ABB

الکتروموتورهای ضدانفجار ABB و مکانیزم عملکرد آن

ABB

الکتروموتور ABB

اجزای تشکیل دهنده الکتروموتور آ . ب . ب الکتروموتور ABB معمولی AC از دو قسمت تشکیل شده اند :

ABB

انواع الکتروموتور ABB

در تقسیم بندی های گوناگون به انواع مختلف تقسیم می شود .مثلا از لحاظ ولتاژ ، دور موتور ، توان و ... به دسته بندی های مختلفی تقسیم می شوند . در بسته بندی کلی الکتروموتور به انواع الکتروموتور AC ، پله ای ، خطی  ، الکتروموتور تکفاز ، الکتروموتور سه فاز ، یونیورسال و الکتروموتور میدان سیم پیچی شده تقسیم شده است .

کاربرد الکتروموتور :

ABB

الکتروموتور ABB

شعار کمپانی ABB پشتیبانی و حمایت در بیزینس برایمان همین است . ما تلاش می کنیم تا تمام مسائل را در زمینه های تجاری زیستی و اجتماعی در کنترل قرار دهیم تا تصمیم درست تری در مورد مسائل بیزینسی خود اخذ نماییم .

این کمپانی در بیش از 100 کشور جهان و قریب به 90 مرکز تجاری فعال دارد تا به این روش بهترین خدمات را به مشتریان خود به منظور گسترش روابط تجاری ایجاد نماید .

ABB

راه اندازی موتور ABB یا سافت استارتر ABB چیست ؟

با سافت استارتر ABB نمی توان همه موتورها را راه اندازی کرد ؟ چون موتورها تنوع زیادی دارند و سافت استارتر ABB برای گونه خاصی مناسب است این موتورها در صنعت به موتورهای سه فاز القائی یا قفس سنجابی معروفند . موتور سه فاز را مستقیما به برق سه فاز زده و راه اندازی کنیم. این روش راه اندازی مستقیم یا Direct online ویا DOL گویند اگر شما مستقیما موتور را به برق سه فاز وصل کنید.

ABB

الکتروموتور ABB

یکی از بهترین و با کیفیت ترین الکتروموتور موجود در ایران می باشد که این الکتروموتور فنلاندی با استانداردهای مختلفی در بازار عرضه می شود . شامل الکتروموتورهای hight voltage یا ولتاژ بالا IEC یا ولتاژ پایین – الکتروموتورهای EX یا ضدانفجار باکلاس حرارتی T3 و T4 می باشد .

ABB

موتورهای الکتریکی ABB

اغلب موتورهای الکتریکی دوارند ، اما موتور خطی هم وجود دارند . در یک موتور دوار بخش متحرک ( که معمولا درون موتور است ) روتور و بخش ثابت استاتور خوانده می شود . روتور شامل آهنرباهای الکتریکی است که روی یک قاب سیم پیچی شده است . در واقع آرمیچر آن بخش از موتور است که به آن ولتاژ ورودی اعمال می شود یا آن بخش از ژنراتور است که در آن ولتاژ خروجی ایجاد می شود . از بخش های روتور یا استاتور می توانند به عنوان آرمیچر باشند .

ABB

الکتروموتور ABB

از جمله تجهیزات صنعتی بسیار مفید امروزی دانست که نقش مهمی در پیشرفت صنایع بزرگ داشته اند . امروز عامل ایجاد نیرو محرکه و به عبارت دیگر تامین کننده ی نیروی مکانیکی می باشد . برای چرخش و به حرکت درآمدن وسایل و تجهیزات صنعتی ، الکتروموتورها هستند . الکتروموتور ABB در یک فرآیند صنعتی ، جز تجهیزات بسیار مهم محسوب می شود که بدون حضور آن ، کارها پیش نخواهد رفت ، بنابراین به دلیل ضرورت داشتن استفاده ازین تجهیزات ، می بایست در انتخاب مناسبترین دقت لازم را کرد .

ABB

الکتروموتور TEFC سه فاز ABB

الکتروموتور سه فاز ABB را می توان برای همه صنایع جهت همه کاربردها استفاده کرد .

الکتروموتور سه فاز ABB در انواع و مدل های مختلف با استانداردهای IE2 و IE3‌ و IE4 برای کاربردهای گوناگون تولید می شوند و دارای طیف وسیعی از مدل هاست . الکتروموتور ABB در سایزهای 71 تا 355 و توان 0.25 تا 355 کیلووات ارائه می شوند .

همچنین الکتروموتورهای پوسته آلومینیوم ABB در سایز 56 تا 250 و توان 0.06 تا 55 کیلووات عرضه می گردد .

ABB

سیم پیچی زنجیره ای الکتروموتور ABB

سیم پیچی زنجیری الکتروموتور ABB یا با گام مساوی به نوعی سیم پیچی گفته می شود که در آن تمام کلاف های یک گروه کلاف در نتیجه تمام کلاف هایی که در داخل شیارهای استاتور جای می گیرند به یک اندازه باشند برای پیچیدن این کلاف ها از یک قالب استفاده می شود .

آدرس مرکز فروش

تهران ، سعدی جنوبی ، پایین تر از میدان مخبر الدوله پلاک 278

مشاوره رایگان در خصوص الکتروپمپ ، الکتروموتور ، گیربکس ، پنتاکس ، موتور برق کلیه تجهیزات صنعتی و کشاورزی

تلفنهای مشاوره : 33901618 - 33920206 - 09126008541 - 09126017344

مهرام پور

 

اپلیکیشن اندروید

اپلیکیشن را دانلود نمایید

ورود کاربر